Przeprowadzamy diagnostykę komputerową urządzeniem Texa AXONE Smart.
asas1 

Oprogramowanie TGS2 (TEXA Global Scan) wykonuje automatyczną diagnostykę wszystkich centralek obecnych w pojeździe, wskazując ewentualne błędy; ten innowacyjny system pozwala mechanikowi, po dokonaniu wyboru marki i modelu, na “samodzielną” pracę urządzenia w pierwszych minutach po podłączeniu i kontynuacji pracy po zakończonym procesie.

AXONE Smart daje możliwość napraw większości marek i modeli samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, skuterów, quadów i skuterów wodnych, w zakresie gaszenia kontrolek, poduszek powietrznych, przeglądów i wymiany oleju ale i diagnostyki.

Dzięki szerokim możliwościom oprogramowania IDC4 POCKET Light, możliwy jest ponadto dostęp do wszystkich zaawansowanych funkcji takich jak odczyt parametrów i stanów, regulacje i aktywacje, ustawienia poszczególnych elementów elektronicznych, kodowanie centralek i kluczy.
Zasoby autodiagnostyki AXONE Smart zawierają wszystkie systemy i układy elektroniczne w jakie wyposażone są nowoczesne pojazdy, począwszy od sterowania silnika po instalację elektryczną, od skrzyni biegów po układy dodatkowe.
Wśród najbardziej popularnych możemy wymienić systemy wtrysku, bezpieczeństawa aktywnego i pasywnego, wspomagania kierownicy i zawieszenie, body computer, wskaźniki, wyświetlacz wielofunkcyjny, elektronika układu jezdnego, sterowanie wyposażeniem info (audio, czytnik cd, telefon, tv, itd.), układy keyless, automatyczna skrzynia biegów, sprzęgło elektroniczne, napęd na cztery koła, klimatyzacja i ogrzewanie dodatkowe.

 


Arti - stopka z danymi